piątek, 13 września 2013

Światowa moda w Aninie


Należący do pani Małgorzaty Wąsowskiej, usytuowany przy V Poprzecznej 5 budynek, który dawni aninianie pamiętają, jako pocztę, stał się przed kilkoma laty królestwem mody. Przechodząc  obok, trudno się nie zatrzymać przed fasadą ozdobioną przez olbrzymie zdjęcia z modelkami w strojach z aktualnej kolekcji. Nazwany z poczuciem humoru oraz wyczuciem stylu Dom Mody 5th Avenue, oferuje odzież włoskiej firmy Luisa Spagnoli oraz artystyczną biżuterię wykreowaną przez panią Małgorzatę. Przez piękne szklane drzwi wchodzimy do środka…

Co kobietom daje moda?
Moda każdej kobiecie potrafi dodać pewności siebie. Dobry ubiór sprawia ,że kobiety czują się bardziej atrakcyjnie . Ubrania są też pewnym nośnikiem informacji o nas samych. Poprzez ubiór  można wyrazić emocje, podkreślić charakter oraz pokazać swój styl.
W jaki sposób trafiła Pani do świata mody?
Do świata mody trafiłam z miłości do Włoch. Podczas licznych wyjazdów do Włoch zainteresowałam się modą. Będąc stałą klientką marki Luisa Spagnoli postanowiłam przekonać właścicieli firmy ,iż warto Polkom zaoferować odzież tej marki. Po długotrwałych negocjacjach udało mi się we wrześniu 2008 roku otworzyć salon „5th Avenue Dom Mody’’ z kreacjami Luisa Spagnoli.

Dlaczego swój Dom Mody otworzyła Pani właśnie w Aninie?
Z Aninem związana jestem od wielu lat. Kocham to miejsce i mimo ,że V Poprzeczna to nie jest ulica handlowa to właśnie tu zdecydowałam się otworzyć Dom Mody.
Jak Pani ocenia wyczucie stylu u Aninianek?
Często obserwuje aninianki, w kościele w sklepie lub po prostu gdy jestem na spacerze. Uważam, ze maja one wyczucie stylu. Klientki z Anina są bardzo otwarte na nowe trendy i pomysły, a zarazem posiadające swój indywidualny styl. Moim małym marzeniem jest to, aby Polki tak jak Włoszki miały apetyt na modę, bawiły się strojami i dodatkami czerpiąc z tego przyjemność .


Na czym polega bycie elegancką? Czy tego można się nauczyć?
Bycie elegancką to nie tylko dobry ubiór czy umiejętność  doboru dodatków. Składa się na nią wiele czynników, takich jak piękno, wdzięk, szlachetność w wyglądzie i zachowaniu jak również sposób kształtowania swojego otoczenia. Jak najbardziej można się nauczyć bycia elegancką chociażby wzorując się na ikonach stylu, na przykład na Sophie Loren lub  Coco Chanel.
Jakiego rodzaju kreacje oferuje Pani w swoim butiku?
Oferujemy kreacje wizytowe, sportowe, biznesowe. Każda klientka znajdzie cos dla siebie w zależności od okazji. Charakterystyczny dla marki styl  w umiejętny sposób łączy bogatą tradycję z aktualnymi trendami mody i ewolucją rynku. Marka Luisa Spagnoli przywiązuje bardzo dużą wagę do detali oraz dodatków. Dodatki są dopełnieniem całego stroju, dlatego klientki zaopatrzą się w naszym sklepie również w torebki, paski ,apaszki oraz biżuterię .
Zachęcamy mieszkanki Anina do zaglądania do naszego  salonu bądź na stronach:
https://www.facebook.com/5thAvenueLuisaSpagnoli
Z jakim wydatkiem należy się liczyć, chcąc nabyć u Pani jakiś element stroju?

Ubrania są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, także ceny są  adekwatne do jakości. Przykładowo spódnica wykonana z bardzo wysokiej jakości jedwabiu to koszt ok. 500zł. Ubrania kupione w naszym salonie to inwestycja na lata, ponieważ są ponadczasowe.
Ile kolekcji oferuje firma Luisa Spagnoli?
Co roku oferujemy klientkom kolekcje wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową. Z każdą nowa kolekcja organizujemy w naszym salonie prezentacje ubrań połączone z różnymi atrakcjami. W tym roku pokaz prezentacji jesień-zima 2013/14 odbędzie się w sobotę 28 września od godziny 10:00 do godziny 20:00. Prócz porad modowych klientki będą mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat bra-fittingu z przedstawicielką firmy Sophie Marel oraz posłuchać wykładu na temat zdrowotnych właściwości aloesu ,który poprowadzi Renata Błażejewska z firmy Forever Living Products.
Serdecznie zapraszamyJ

Czy klientki z Anina mogą u Pani liczyć na niewielki rabat?

Tak, klientki z Anina i nie tylko, mogą liczyć na rabaty w moim sklepie. Co pół roku mamy wyprzedaże, prócz tego mamy dodatkowe rabaty dla stałych klientów.
Co proponuje Luisa Spagnoli w najnowszej kolekcji jesień-zima 2013/14?
Inspiracją dla kolekcji jesienno-zimowej jest Rosja, także z bałkańskimi wpływami. Zmieniając każdą kobietę w bohaterkę innych czasów, niczym porywajaca Anna Karenina czy namiętna Lara z „Doktora Żiwago”, kobieta Spagnoli wyróżnia się na tle zimnej, surowej teraźniejszości z jej romantycznym i kobiecym dotykiem brokatu, złotego haftu i futer. Bałkański folklor stanowi inspirację dla wielu barwnych i wystawnych spódnic, gdzie motywy kaszmirowe połączone są z kapeluszami z dużym rondem oraz dzianinami wysadzanymi licznymi kamieniami i koralami. Dominować będą kolory ciepłego jesiennego brązu, naturalne odcienie ziemi, nie zabraknie klasycznej bieli i czerni.Nową kolekcję można zobaczyć już 28 września w 5Th Avenue Dom Mody przy ulicy V Poprzecznej 5, serdecznie zapraszamy.
Rozmarzyłam się... Bardzo dziękuję za rozmowę!
mga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz