wtorek, 19 stycznia 2016

Nowe książki anińskie

Doczekaliśmy się trzeciego tomu cyklu weterynaryjno-podróżniczego autorstwa państwa Iwony i Piotra Chodorków oraz pani Anny Trojanowskiej. Tym razem to "Przeznaczenie znajdzie drogę". 


Powieść jest kontynuacją dwóch poprzednich tomów:

"Przeznaczenie znajdzie drogę" to dalszy ciąg przygód bohaterów znanych już z dwóch poprzednich części cyklu: "Nieczynnego do odwołania" i "Hiszpańskiego kota". Wojtek i Aga wciąż próbują rozwiązać tajemnicę starego dziennika i kontynuują swą hiszpańską przygodę, a niespodziewane wydarzenia sprawiają, że ich poukładane życie staje na głowie. Czy uda im się odnaleźć wspólne szczęście? A może ich związek nie przetrwa kolejnej próby, którą będą musieli przejść? Przekonacie się o tym, sięgając po ostatnią część trylogii o perypetiach młodego lekarza weterynarii Wojtka, jego dziewczyny Agnieszki, brata Mikołaja i ich przyjaciół.

Książka do kupienia osobno lub w pakiecie "Psy, koty i weterynarz": http://bonito.pl/k-90470575-psy-koty-i-weterynarz-pakiet


Tomik bezpretensjonalnych i zwiewnych wierszyków okolicznościowych wydała niedawno sekretarz naszego Oddziału, pani Barbara Mildner. Autorce serdecznie gratulujemy debiutu, a naszych czytelników zapraszamy do lektury! Bardzo skromnie zatytułował swój tomik poezji związany z naszym oddziałem, przyjaciel Anina, wieloletni redaktor MNA, Dariusz Osiński, który prowadzi również internetową mutację MNA: aninski.blogspot.com


Tymczasem już nawet pobieżna lektura pokazuje, że są to zgrabnie uchwycone refleksje dotyczące codzienności. Wrażliwość poetycka i wyczulenie na rzeczywistość powodują, że wielu czytelników znajdzie w poezji Dariusza Osińskiego nowe tony i być może uważniej spojrzy na świat? 

Należy dodać, że tomik ma wysmakowaną formę graficzną, co jednak nie dziwi, gdyż jego Autor jest artystą plastykiem.  


Zachęcamy do lektury!


mga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz