piątek, 13 grudnia 2013

Książka anińska pod choinkę


Starzy aninianie, choć zapewne nie wszyscy, być może znają to wydawnictwo, nowi zapewne chętnie do niego zajrzą. To dwutomowa praca Barbary Wołodźko-Maziarskiej, zatytułowana "O starym Aninie inaczej. Przewodnik towarzysko-historyczny". Historia każdej parceli starego Anina, wiele zdjęć i piękna mapa w środku. Dla każdego aninianina lubiącego historię i chcącego dowiedzieć się czegoś więcej o naszym osiedlu. Cena 120 PLN za tom, do nabycia u Autorki, tel. 22 812 04 55. 


Emila Karewicza nikomu nie musimy przedstawiać. Tego znakomitego aktora, genialnego odtwórcę Brunnera w kultowej "Stawce większej niż życie" poznajemy jednak jako artystę znacznie bardziej wszechstronnego. Nawiązując tytułem do pamiętników Aleksandra Fredry, a jednocześnie ukazując nam magię cyfr, Emil Karewicz snuje wspomnienia swego życia i twórczości. Cena 49,90; do nabycia w księgarniach.  

Znaleziona pod choinką, znakomicie napisana autobiograficzna książka znanej aktorki, Grażyny Szapołowskiej, ucieszy niejedną miłośniczkę jej talentu. Aktorka udowadnia nam nie tylko, że biegle posługuje się piórem, poznajemy ją także jako czułą córkę. Cena 39,90, do nabycia w ksiegarniach.   

Znani i cenieni za swą pasję i wiedzę Iwona i Piotr Chodorkowie wraz z Anną Trojanowską napisali lekką, choć nie pozbawioną głębszych przemyśleń powieść weterynaryjną. Dla wszystkich miłośników zwierząt, zwłaszcza z Anina lektura obowiązkowa!
Cena 33,90, do nabycia w księgarniach oraz w gabinecie przy III Poprzecznej 3. 


Kolejna gratka dla miłośników psów to dwa albumy z portretami psów autorstwa Joanny i Lesława Kost. Albumy odznaczają się dużymi walorami artystycznymi. Do nabycia na stronie: www.kostgallery.com w cenie 35 i 40 PLN plus koszty wysyłki. Artyści proponują też wykonanie indywidualnego portretu Waszego ulubieńca. Wszystkie informacje na stronie. 

Życzymy miłej lektury!

mga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz