czwartek, 12 grudnia 2013

Wigilia TPW w Oddziale Stare Miasto

10 grudnia 2013 w Oddziale Stare Miasto przy ul. Nowomiejskiej 5 odbyła się uroczysta wigilia członków Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Jak widać na zdjęciach, Oddział Stare Miasto dysponuje wspaniałym lokalem, w którym miło nam było spotkać się i rozmawiać o historii oraz dokonaniach oddziału, a także o dniu dzisiejszym Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, który obfituje w różnorodną działalność, skierowaną do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Następnie prezes Beata Michalec omówiła sprawy bieżące, w tym odbyty niedawno I Kongres Przyjaciół Miast, Miasteczek i Ziem Mazowsza, a także dokonano wręczenia medali i dyplomów wyróżniającym się członkom TPW.


Od lewej: Paweł Kruk, skarbnik TPW, Beata Michalec, prezes TPW, Krystyna Grzelak (tyłem), przewodnicząca Oddziału Stare Miasto, Bernard Malinowski, członek Zarządu TPW.Na ścianie pamiątki z długoletniej działalności Oddziału Stare Miasto. Od lewej: Marzena Grochowska.

Po części oficjalnej nastąpił miły poczęstunek, pełen wigilijnych frykasów, a potem zaśpiewaliśmy kilka kolęd. Dziękując Oddziałowi Stare Miasto za gościnę, zaprosiliśmy Zarządowi oraz członków oddziałów TPW na uroczystość dziesięciolecia Oddziału Anin, która będzie miała miejsce w przyszłym roku.

mga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz