piątek, 21 marca 2014

Polskie kosmetyki w Eleganzy

Nie wszyscy pamiętamy, że nad Borowikiem od czasu zbudowania nowego pawilonu, jest drugi sklep o profilu drogeryjno-odzieżowym, Eleganza. Warto tam zajrzeć, bo wybór kosmetyków w Borowiku nie poraża, a na piętrze znajdziemy ciekawe i niedrogie polskie produkty. Oto wybrane przez nas, sprawdzone i godne polecenia: Kremy firmy Green Pharmacy: aloesowy, nagietkowy, rumiankowy, różany i z olejkiem arganowym. Duże opakowanie, 150 ml w cenie 9,90! Warto wypróbować. Polecam różany!


Szminki Celii można kupić w niewielu drogeriach, a ta firma wciąż wytwarza dobre produkty. Szminka w cenie 11,90 jest na każdą kieszeń, widać, że zwłaszcza numery 1 i 2 cieszą się dużym powodzeniem. W ładnym metalowym opakowaniu, będzie ozdobą damskiej torebki. Gładka i błyszcząca pomadka podkreśli urodę i zmysłowość  kobiecych ust. 


Nieco droższe jest serum do twarzy na bazie kwasu hialuronowego firmy Dermopharma. W cenie 39,90 możemy nabyć jeden z pięciu rodzajów: serum nawilżające, regenerujące, rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe i pomagające w odnowie komórek skóry.  

Udanych zakupów w Eleganzy!

mga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz