poniedziałek, 10 marca 2014

Casting do projektu "Konstanty w Zielonej Warszawie"


Przeprowadzający casting Wojciech Adamczyk (w środku) oraz członkowie komisji: 
Krzysztof Mildner (z lewej) i Barbara Mildner (z prawej). 


Wczoraj, 9 marca, w bibliotece przy Trawiastej 10 odbył się casting do projektu Oddziału Anin: "Konstanty w Zielonej Warszawie", którego realizatorem miał być w głównej mierze członek Zarządu Oddziału, reżyser Wojciech Adamczyk. Komisja w składzie Barbara Mildner, sekretarz Oddziału, Wojciech Adamczyk, Krzysztof Mildner, członek Oddziału oraz pisząca te słowa, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, przesłuchała dziesięcioro kandydatów do uczestnictwa w projekcie. 

Wojciech Adamczyk do dalszych prób wybrał czworo uczestników castingu. Są to: Basia Górecka, Marika Kaczmarczyk, Bartek Michalski oraz Ania Hautz. Gratulujemy! Wszystkim, którzy spróbowali swych sił serdecznie dziękujemy!

mga

5 komentarzy:

 1. To wielka szkoda, że dzieciaki nie umieją recytować prostych wierszy! W czasach szkolnych każdy z nas musiał uczyć się wierszy na pamięć, i nie ważne czy to były wiersze Juliana Tuwima, czy K.I. Gałczyńskiego, czy to był Mickiewicz czy Słowacki, można było recytować to co się chciało, czy Przybyszewską, czy też inne wierszyki, rymowanki, np. Sztaudyngera. Mieliśmy w szkole teatr w którym wystawialiśmy różne sztuki w tym parodię Hamleta, było wesoło, a przy okazji uczyliśmy się mowy polskiej, czyli wiedzieliśmy jak jest rozłożony akcent w poszczególnych wyrazach i mowa polska nie jawiła nam się jako koszmar senny, pozdrawiam
  j

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy nie lepiej w takim razie docenić tych, którzy mimo wszystko przyszli i wyrazili chęć udziału w owym projekcie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością zostaną docenieni! Proszę jednak pamiętać, że w projekcie artystycznym liczą się przede wszystkim predyspozycje, same chęci nie wystarczą... Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale trudno mówić o nieobecnych... Skąd pewność ze mieliby jedo lub drugie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda! Te nadzieje były nieuprawnione.

   Usuń