czwartek, 4 lipca 2013

Ósme Anińskie spotkanie przyjaciół księdza Jana Twardowskiego

19 czerwca o godzinie 17:00 przy ulicy Niemodlińskiej w Aninie, w ogrodzie doktor Aldony Kraus, odbyło się ósme już wieczorne spotkanie przyjaciół poezji księdza Jana Twardowskiego.


Pani doktor Aldona Kraus jest członkinią Oddziału Anin i niestrudzoną propagatorką dzieła księdza Jana Twardowskiego, który bywał wakacyjnym gościem w jej domu.

Poniżej film z imprezy:

https://www.facebook.com/m.gutowska.adamczyk#!/photo.php?v=516816938367393

Jak zwykle z tej ważnej anińskiej okazji nie zabrakło podczas uroczystości członków Oddziału Anin TPW. Obecny był prawie cały zarząd, do pomocy przy organizacji przedsięwzięcia aktywnie włączyły się członkinie Zarządu Oddziału Anin TPW: Jadwiga Wołoszka, Cecylia Zimna i Halina Woźniak, które dzielnie obsługiwały bufet z kanapkami ze smalcem i ogórkiem, częstowały ciastami i donosiły zimne napoje (widoczne na powyższym filmiku).
W kuluarach prowadziliśmy również rozmowy z panią burmistrz Wawra, Jolantą Koczorowską, panią naczelnik Wydziału Kultury Mirosławą Skoczeń a także panią dyrektor Biblioteki Wawerskiej, Barbarą Karniewską.

 
Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Mildner, Barbara Mildner, sekretarz Zarządu, Teresa Szymczak, członek Zarządu. Fot. mga

Oddział ma wiele potrzeb od braku własnego lokalu począwszy, brak nam również sprzętu biurowego oraz należytego finansowania. Władze dzielnicy patrzą na nasze działania przychylnym okiem i mamy nadzieję, że pomogą nam choć w części zrealizować nasze cele.

mga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz