środa, 31 lipca 2013

Drodzy Członkowie, Przyjaciele i Goście,

Jako nowa prezes Oddziału Anin, chciałabym Was zaprosić do czynnego wsparcia naszego wielkiego projektu:

Anin najpiękniejszym osiedlem Warszawy.

Chcielibyśmy, by w 2020 roku można było stwierdzić bez żadnej przesady, że nasze ulice są czyste, skanalizowane i równe, zieleń zadbana nie tylko w ogródkach przydomowych, ale również w przestrzeni publicznej, że dogadujemy się z władzami i developerami, którzy stawiając duże domy, czynią wyłom w pięknej willowej tradycji Anina. Że znamy swoich sąsiadów i mamy gdzie spędzać wolny czas. Że osiedle jest bezpieczne. 

Chcielibyśmy, by za siedem lat Stary i Nowy Anin miał wspólne, szeroko rozpoznawane święto osiedla (26 lipca), podczas którego kwitłoby życie sąsiedzkie, a integracja mieszkańców nie była pustosłowiem.

Jednak takich celów nie realizuje się w pojedynkę! Potrzebne jest zaangażowanie osób prywatnych, instytucji oraz organizacji.

Wiele już zrobiono, ale wciąż jest mnóstwo do zrobienia. Mamy szczytne cele i chcemy poświęcać nasz czas dla Anina. Dla nas i dla Was.

Potrzebujemy Waszej pomocy! Zastanówcie się, co Wy moglibyście zrobić dla Anina!

Zapraszamy do wspólnych działań. Wstąpcie w nasze szeregi lub współpracujcie z nami jako niezrzeszeni. Tylko razem osiągniemy wielkie cele!

Odział Anin TPW będzie reagować na wszystkie Wasze bolączki, będziemy próbowali rozwiązywać je z Wami oraz władzami dzielnicy, abyście mówili o Aninie z dumą i miłością, byście czuli, że tu jest Wasze miejsce na ziemi.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk wraz z Zarządem Oddziału Anin TPW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz