wtorek, 28 maja 2019

Lokalny Rolnik zmienił adres!

Nie wszyscy z Was wiedzą, że w Aninie możemy robić ekologiczne zakupy spożywcze w grupie Lokalnego Rolnika, która liczy już ponad czterystu członków! 


Zdjęcie ze strony www.lokalnyrolnik.pl

Założyła ją Weronika Celińska z III Poprzecznej, a teraz prowadzi Jagoda Jaśczak ze Stradomskiej. Ofertą powinni się zainteresować szczególnie rodzice małych dzieci (a tych przybywa!) oraz osoby ceniące dobre, zdrowe jedzenie oraz alergicy.  
Całą ofertę znajdziecie na: www.lokalnyrolnik.pl, tam też można założyć swoje konto. Zamówienia należy składać przez internet do wtorku, odbiór we czwartek po południu z domu Jagody przy Stradomskiej 40 (niedaleko skrzyżowania z V Poprzeczną). 

A tu kilka słów o sobie mówi Jagoda Jaśczak:

Mieszkam w Aninie większość mojego życia. Najpierw z rodzicami, teraz nadal w domu rodzinnym, ale z mężem i trójką naszych dzieci. Kiedy nasz najmłodszy synek zaczął chorować, szukaliśmy przyczyny ciągłych infekcji, aż w końcu odkryliśmy, że jest to wynik silnej alergii. Dwójka jego starszego rodzeństwa również ma problemy alergiczne. Kiedy Weronika Celińska zaproponowała mi przejęcie jej grupy Lokalnego rolnika, dostrzegłam szansę na wprowadzenie w nasze życie zdrowszej, bardziej ekologicznej diety. Stało się to bardzo proste, nie muszę teraz odwiedzać kilku sklepów, ponieważ wszystko mam pod ręką w jednym miejscu. A zakupy z trójką dzieci to spore wyzwanie!
Myślę, że w sklepie Lokalnego Rolnika każdy znajdzie coś dla siebie.Zapraszam do zapoznania się z ofertą: sklepu internetowego i w razie pytań do kontaktu mailowego (jagoda.jasczak@gmail.com).

Zapraszam na zakupy i życzę smacznego!
Jagoda Jaśczak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz